Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Як я можу відвернутися від України?

Жан Беленюк

Чемпіон світу з греко-римської боротьби, двократний чемпіон Європи, срібний призер Олімпійських ігор 2016 р.

Як я можу відвернутися від України?

У кожного своя точка зору з приводу переходу в Росію. Хоча, якщо ти будуєш своє майбутнє з цією країною, – інша справа. На мій погляд, у мене дуже хороша репутація в Україні, люди мене люблять. Я бачив, як мене підтримували після Олімпійських ігор. Для них я був чемпіоном. На вулиці підходила маса людей і висловлювала свої слова підтримки. Після такого я не уявляю, як можу розвернутися одним місцем до країни і всіх цих людей.

Якщо раніше у мене дійсно була якась образа на можновладців, і я думав, що їхнє ставлення може вплинути на мій результат, то тепер я зрозумів, що не для них я це роблю. А в першу чергу для себе і для народу, який у мене за спиною і радіє перемогам. Тому що у нас в країні не так багато приводів для радості. А спорт за всю історію незалежної України був на висоті.

Ми – спортивна нація. Нам не треба рівнятися на Руанду або якісь країни третього-четвертого світу. Все-таки ми європейська країна, найбільша за площею в Європі. Ми здатні і повинні показувати високі результати. У всьому, не тільки в спорті.

 

Джерело: https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/yak-ya-mozhu-vidvernutisya-vid-ukraini.htm

 

 

Січень 12, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *