Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Володимир Кличко включений до Міжнародного залу боксерської слави

Легендарний український боксер, один з найбільш домінуючих чемпіонів в історії суперважкої ваги, переможець Олімпіади-1996 Володимир Кличко в результаті голосування введений до Міжнародного залу боксерської слави.

Володимир Кличко удостоївся цієї честі разом з Флойдом Мейвезером і Андре Вордом. Номіновані в категорії були 42 боксери. Українець вперше брав участь в голосуванні і був обраний членами експертного журі в перший же рік.

Володимир став другим українцем, введеним до Міжнародного залу боксерської слави. Першим став його брат – Віталій Кличко, який був удостоєний включення в Зал слави ще в 2018 році.

44-річний Володимир Кличко провів 69 боїв у своїй професійній кар’єрі, вигравши 64 з них (54 – достроково). Він був чемпіоном світу за версіями WBO, IBF, IBO і WBA.

Довідка: Міжнародний зал боксерської слави (International Boxing Hall of Fame, IBHOF) було засновано в 1990 році у місті Канастота (штат Нью-Йорк). До Залу щорічно вводять осіб у різних категоріях (сучасні боксери – чоловіки та жінки, що завершили кар’єри мінімум п’ять років тому; боксери давніх часів; функціонери; журналісти). Щороку у червні проводиться урочистий вікенд – шанування нових членів заплановано на 10-13 червня 2021 року. 

Грудень 15, 2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *