Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Володимир Кличко отримав престижну нагороду в США

Легендарний український боксер, дворазовий чемпіон світу в суперважкій вазі, переможець Олімпіади-1996 Володимир Кличко став лауреатом щорічної престижної премії Great Sports Legend, урочиста церемонія якої пройшла в Нью-Йорку.

Організатори премії відзначили внесок українця в розвиток спорту, видатні досягнення і діяльність поза рингом.

«Для мене ця нагорода – визнання минулого, але я також бачу в цьому підтримку майбутнього, – зазначив Кличко-молодший. – Отримуючи цю нагороду, я пишаюся тим, чого я досяг, це постійне нагадування про те, що я дізнався і відчув. Справжній сенс переживань полягає не в тому, щоб просто плекати попіл, а в тому, щоб підтримувати вогонь. Це те, що я роблю (хоча я – офіційно легенда). Я не відпочиваю, мені все ще цікаво, я вчуся. Зараз в другій кар’єрі я переміщую свій досвід і знання з боксерського рингу в бізнес і повсякденне життя. Через людей, які застосовують мій метод, вогонь продовжує горіти. Це підстьобує мене і змушує пишатися».

Церемонія Great Sports Legend пройшла у 34-й раз. Серед її гостей цього року були, зокрема, олімпійська чемпіонка з гірських лиж Ліндсі Вонн та зірка НБА Дуейн Уейд.

Джерело: http://klitschko-brothers.com

Жовтень 9, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *