Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

В Україні запустили пошуковий сервіс для науковців

Міністерство освіти і науки запустило новий сервіс для науковців Open Ukrainian Citation Index (OUCI), який допомагає шукати наукові документи й аналізувати цитування.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Open Ukrainian Citation Index — це пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що підтримують Initiative for Open Citations. Зараз у базі є 109 млн публікацій з усього світу, зокрема зібрані метадані від 1,3 тис. українських видань.

OUCI відрізняється від інших подібних сервісів тим, що доступ до нього безкоштовний та відкритий для всіх. Ініціативу підтримують більшість провідних наукових видавців світу.

«На відміну від деяких інших баз цитувань, що індексують нерецензовані документи та цитування, наприклад зі статей в регіональних газетах, наповнення бази OUCI є прозорим. Це дозволяє виявляти неетичні маніпуляції з науковими цитуваннями», — розповів керівник проєкту Сергій Назаровець.

Джерело: https://thebabel.com.ua/news/38043-v-ukrajini-zapustili-poshukoviy-servis-dlya-naukovciv-vin-mistit-ponad-100-mln-publikaciy-z-usogo-svitu?

Листопад 18, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *