Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

В Україні випустили мультик-колискову

В Youtube опублікували мультфільм-колискову “Колискова країна. Київ”. Ролик створений за підтримки Українського культурного фонду, передає “Liga.net”.

У тексті під відео зазначено, що виконує пісню Alina Haieva, вокал Wahomo, композитор Poe Radun, режисер анімації Борис Волков.

У колисковій показують двох дітей, котрі гралися увечері вдома, а потім полетіли подорожувати нічним Києвом на казкових рибі та птиці. Під час цієї дивовижної прогулянки діти познайомилися з чарівними тваринами і побачили магічні рослини.

За даними Детектора медіа, цього року ТОВ «Тераса-Фільм» виграло грант Українського культурного фонду на проект «Колискова країна». Сума гранту склала майже 3,5 млн грн.

В описі до проєкту йдеться: «“Колискова країна” – це збірка з шести анімаційних фільмів-пісень, створених на базі українських народних колискових. Кожен трихвилинний фільм представлятиме естетику і культурну спадщину кожної з двадцяти чотирьох областей України і, звичайно, Республіки Крим. Аутентичні мелодії пролунають у нових сучасних акустичних, оркестрових та електронних аранжуваннях.

Колискова країна” — це 2d анімація, де гармонійно пов’язані вишуканий саундтрек, цікава історія та графічне виконання». У заявці на грант УКФ автори вказували загальний бюджет у розмірі трохи більше 3,8 млн грн. Для першого циклу були обрані такі регіони: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Крим, Закарпаття.

Джерело: https://news.liga.net/lifestyle/video/deti-budut-v-vostorge-vyshla-ukrainskaya-mult-kolybelnaya-video

Листопад 28, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *