Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Українця визнали найкращим кіберспортсменом світу

Український гравець у Counter-Strike: GO Олександр Костилєв визнаний найкращим кіберспортсменом року, повідомляє офіційний сайт The Game Awards.

Фанати кіберспорту краще знають Костилєва за нікнеймом “S1mple”. Українець представляє вітчизняну організацію Natus Vincere і спеціалізується на відеогрі Counter-Strike: Global Offensive.

На церемонії The Game Awards 2021 оголосили, що S1mple став найкращим кіберспортсменом року. Експерти в ігровій індустрії визначили переможців у 30 різних номінаціях. Вони стосувалися кращих ігор у різних жанрах, а також було кілька номінацій у сфері кіберспорту.

За версією експертів, українська організація Natus Vincere у CS:GO — найкраща команда року. Найкращою грою у кіберспорті стала League of Legends, а найкращим кіберспортивним заходом — чемпіонат світу з League of Legends.

Олександр Костилєв народився в Києві у 1997 році. Професійним кіберспортсменом українець став у 2013-му. Через три роки він опинився у Natus Vincere. Неодноразово визнавався найкращим гравцем різних турнірів з CS:GO та найкращим гравцем року саме в цій дисципліні.

 

Джерело: https://rubryka.com/2021/12/10/znaj-nashyh-ukrayintsya-vyznaly-najkrashhym-kibersportsmenom-svitu/

Грудень 20, 2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *