Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Українця Олександра Хижняка визнано кращим боксером-аматором світу

Український чемпіон світу та Європи Олександр Хижняк визнаний кращим боксером-аматором світу незалежно від вагових категорій у 2017 році. Такої престижної нагороди наш співвітчизник удостоївся від Міжнародної боксерської асоціації в межах Першого міжнародного боксерського форуму в Сочі.

У 2017 році боксер середньої ваги Олександр Хижняк став чемпіоном Європи у віковій групі до 22 років, виграв чемпіонат Європи в Харкові, а також здобув золото чемпіонату світу в Гамбурзі.

На церемонії нагородження в готелі Pullman 22-річний полтавчанин виголосив промову українською мовою.

“Надзвичайно приємно бути на цьому форумі, серед найкращих боксерів світу. Дуже приємно представляти саме свою країну не тільки в цьому залі, а й на різних рингах по всьому світу. Хотілося б подякувати своєму батьку, тренеру, за постійну підтримку і допомогу. Спасибі всім тим, хто вважає мене гідним цієї нагороди”, – сказав український боксер.

Зазначимо, що востаннє таку нагороду з українців отримував Олександр Усик у 2011 році.

Довідка

Перший міжнародний боксерський форум проходить в Сочі с 1 по 4 лютого. В заході беруть участь представники 130 країн, які репрезентують головні боксерські організації світу – Міжнародну боксерську асоціацію (AIBA), Всесвітню боксерську асоціацію (WBA), Всесвітню боксерську раду (WBC), Міжнародну федерацію боксу (IBF) та Всесвітню боксерську організацію (WBO). 

Форум приурочено до півфінального бою Всесвітньої боксерської суперії між чемпіоном світу IBF  Муратом Гассієвим (Росія) та регулярним чемпіоном WBA Юнієром Дортікосом (Куба), що відбудеться в Сочі 3 лютого. Нагадаємо, що в цьому двобої в першій важкій вазі визначиться суперник Олександра Усика в фіналі Суперсерії.

 

 

 

Лютий 3, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *