Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Українці стали срібними призерами Різдвяної гонки

Підготував Семен Запорожець


У Ґельзенкірхені на стадіоні Фелтінс-Арена відбулася Різдвяна гонка. Українська команда посіла друге місце.

Участь у ній брали 10 пар. Серед яких українці Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний. Гонка складалася з двох частин – мас-старту і гонки переслідування. На підсумками мас-старту Україна посіла третє місце.

На другу частину World Team Challenge, гонку переслідування, команди виходили з відставанням із мас-старту, що поділене було вдвічі.

На першому етапі Меркушина відпрацювала чисто  – піднялися на третє місце. А от Підручний одного разу промахнувся на другому етапі і естафету передавав вже четвертим. Далі Меркушина припустилася одного промаху і українці опустилися на восьме місце з відставанням 26,7 секунди від лідера. Далі Анастасія і Дмитро відпрацювали чисто і підняли Україну на 4-е місце. На останньому етапі Підручний на вогневому рубежі відпрацював без промахів. У підсумку українці фінішували на 2-му місці.

Перше місце на змаганнях посіла двійка Ветле Шостад Крістіансен/Марте Ольсбу-Рейселанн (Норвегія).

Різдвяна гонка World Team Challenge проводиться у Гельзенкірхені з 2002 року. Раніше українська команда двічі вигравала гонку: у 2008 – Андрій Дериземля і Оксана Хвостенко та у 2014 – Сергій Семенов і Валя Семеренко.

Грудень 28, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *