Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Український стронгмен Олексій Новіков став чемпіоном на Arnold Classic

1-4 березня в Коламбусі (штат Огайо, США) пройшов ювілейний ХХХ мультиспортивний міжнародний фестиваль Arnold Classic. Володар титулу «Найсильніша людина України», 21-річний киянин Олексій Новіков здобув перемогу на турнірі серед стронгменів вагової категорії понад 105 кілограмів.

Чоловічий турнір, що носить назву Arnold Amateur World Championship є відбірним до елітної десятки найсильніших атлетів планети, котрі змагаються на цьому ж фестивалі, але в іншому турнірі – під назвою Arnold Strongman Classic. Переможець минулорічного відбірного змагання – поляк Матеуш Осташевський цього року змагався в елітній десятці. Наступного року там буде змагатися Олексій Новіков.

Нагадаємо, що минулого року, незадовго до турніру «Найсильніша людина України» Олексій переміг на турнірі Giant Live в Ірландії, здобувши право на участь у World Strongest Man-2018. Саме це змагання є найпрестижнішим у світовому стронгмені, і саме на ньому свого часу перемагав Василь Вірастюк. Однак вже тривалий час українцям не вдавалося вибороти право на участь у World Strongest Man, і ось Олексій повернув Україну до числа учасників мега-турніру, який пройде в травні на Філіпінах.

Довідка

Спортивний фестиваль Arnold Classic проводиться з 1989 року Міжнародною федерацією бодібілдингу та фітнесу (IFBB) в місті Коламбус. Фестиваль названо на честь його ініціатора – Арнольда  Шварценегера.

Цього року в рамках ювілейного фестивалю Arnold Classic відбулись професійні й аматорські змагання з бодібілдингу і фітнесу, силових та бойових видів спорту, стрільби з лука, боксу, кінному спорту, гімнастики, тенісу, гандболу, греблі, бігу, тріатлону та ін., загалом – 75 спортивних змагань, включаючи 17 з олімпійських видів спорту.

Це було масштабне спортивне шоу, в якому взяли участь 18000 атлетів з усього світу. Як відзначали експерти, в силових змаганнях на Arnold Classic склад атлетів був найкращим за останні 10 років.

 

Березень 5, 2018

One thought on “Український стронгмен Олексій Новіков став чемпіоном на Arnold Classic

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *