Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Український курсант отримав премію від коледжа Королівських ВПС «Кранвелл»

Українські курсанти продовжують бути одними з найкращих у військових навчальних закладах Великої Британії. Цього року курсант Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Антон Лузгарь був нагороджений Міжнародною премією у Коледжі Королівських Військово-Повітряних Сил “Кранвелл”.
Про це повідомляє Посольство Великої Британії в Україні на своїй сторінці у Фейсбук.
Антон Лузгарь отримав трофей і пам’ятну картину із зображенням коледжу на знак визнання його лідерських та офіцерських якостей, а також високих результатів навчання на курсі.
Тепер Антон має шанс позмагатися з іншими кращими міжнародними курсантами за честь стати найкращим та отримати меч Королівських ВПС.
Курсовий офіцер Антона заявив, що “він абсолютно заслужено може пишатися своїми досягненнями”.
Нагадаємо, що минулого року український курсант Антон Совенко отримав відзнаку кращого закордонного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті.
У 2019 р. Артем Бараненко отримав “Шаблю найкращого закордонного випускника” Сандгерста. Він став першим українцем, який удостоївся цієї високої відзнаки. У 2015 р. Михайло Лещенко отримав почесну відзнаку як найкращий випускник коледжу Королівських ВПС серед іноземців.
Джерело: https://www.facebook.com/ukinukraine/posts/4184376844916466
Травень 14, 2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *