Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Український газовий хаб показав найбільший прогрес в рейтингу енерготрейдерів EFET

Український газовий хаб в цьому році різко піднявся вгору в рейтингу EFET (Європейської Федерації Енергетичних Трейдерів), що стало значним прогресом на європейському газовому ринку. Жоден інший хаб не показав таку динаміку в оцінці, як український, який покращив свій показник відразу вдвічі: з 3,5 до 7,0 балів.

Прогрес став можливим завдяки добовому балансуванні на газовому ринку, а також покращенню якості розкриття інформації про те, як працює ринок.

У листопаді EFET опублікувала своє шосте щорічне дослідження, в якому порівнює газові хаби, оцінюючи їх ліквідність, прозорість, витрати для укладення угод, ризики та інші фактори.

Найбільше балів – 20 – отримав британський NBP, за ним іде нідерландський TTF з 19 балами.

Газові хаби в Італії, Франції, Австрії, Іспанії та Данії стабільно набирають більше 15 балів, і у них ще залишаються можливості для підвищення прозорості та системного балансування.

Триває еволюція газових хабів середнього рівня в Чехії і Угорщини (їх бали збільшилися, відповідно, з 14,0 до 14,5 і з 11,5 до 12,5). EFET закликає їх докласти ще більше зусиль для підвищення прозорості, покращити умови ліцензування та плати за послуги.

Джерело: https://mind.ua/news/20204615-ukrayinskij-gazovij-hab-pokazav-najbilshij-progres-v-rejtingu-energotrejderiv-efet

Листопад 18, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *