Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Український дистриб’ютор почав поставки на вітчизняний ринок обладнання для «зелених» технологій від компанії Eaton

Український дистриб’ютор ІТ-рішень і експертних сервісів – ELKO Ukraine, і корпорація Eaton (США) оголошують про початок спільних поставок на український ринок продукції компанії.

В рамках укладеного дистриб’юторського контракту ELKO Ukraine та Eaton нададуть своїм українським замовникам доступ до широкого спектра розробок, серед яких центральне місце займають високонадійні джерела безперебійного живлення (ІБП) для компаній будь-якого рівня і масштабу – від СМБ до великих корпорацій.

Продукція Eaton добре відома українським замовникам – системи гарантованого електроживлення виробника можна зустріти як в невеликих офісах, так і в найбільших дата-центрах країни. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Переваги рішень Eaton – це інноваційність, висока надійність, енергоефективність, широке застосування «зелених» технологій, а також якісна, всебічна і своєчасна технічна підтримка. Ці якості підтверджені більш ніж столітньою історією компанії й великою кількістю успішних проектів, реалізованих по всьому світу.

 

Січень 18, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *