Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Українського відеооператора номінували на премію Royal Television Society

Українського оператора, журналіста, письменника, кореспондента The Associated Press Мстислава Чернова номінували на британську премію Royal Television Society, яку називають “журналістським “Оскаром”, у категорії “Оператор року”.

Про це повідомляють на офіційному сайті премії.

Мстислава Чернова номінували за низку робіт, зокрема за висвітлення виборів та інших політичних подій в Україні, танення льоду у Гренландії, протестів у Парижі і Гонконгу. Загалом він працював більш ніж у 40 країнах світу, насамперед у гарячих точках.

“Ця номінація для мене дуже важлива, вона як ознака того, що я рухаюся у правильному напрямку. Я вже кілька років працюю в документалістиці, вивчаю її, переусвідомлюю і радий тому, що в Royal Television Society мою роботу визнають важливою”, – прокоментував журналіст. Про це виданню “ГОРДОН” повідомила пресслужба Чернова.

Премію RTS заснувала однойменна Royal Television Society – найстаріша телевізійна спільнота у світі, яку було створено у Великобританії 1927 року. Статус королівської їй надали 1966 року. Покровителем організації в 1997 році став принц Уельський.

Мстислав Чернов — харків’янин, який почав міжнародну кар’єру фотографа й оператора репортажами із протестів на площі Таксим у Стамбулі. Із 2014 року працює на The Associated Press. Він фіксував події Революції гідності, висвітлював анексію Криму, війну на Донбасі, події в Сирії, Іраку, міграційну кризу в Європі, протести в Гонконгу, Каталонії, Франції. Одним із перших документував наслідки катастрофи малайзійського літака Boeing 777 рейсу MH17. Загалом Чернов працював більш ніж у 40 країнах світу.

Його фотографії публікували The New York Times, The Washington Post, The Guardian, The Independent, The Daily Telegraph, Le Monde, Die Zeit, BBC, Forbes, Vice news, The Wall Street Journal, The Daily Mail, Deutsche Welle, Pulitzer Center, Cosmos photo agency, Business Insider, Forbes Україна. Відео виходили на каналах BBC, CNN, Al Jazeera, EuroNews, Sky News, Fox News Channel, Rai News 24 та інших.

Живе і працює Чернов у Німеччині. Він двічі переможець премії Royal Television Society, переможець конкурсу APME, фіналіст Rory Peck Awards, Livingston Awards.

Він тричі переможець конкурсу “Фотограф року 2014” в Україні в категоріях “Репортаж” і “Документальна фотографія”.

Джерело: https://gordonua.com/ukr/bulvar/news/-ukrajinskij-videooperator-v-p-jatij-raz-nominovanij-na-zhurnalistskij-oskar-premiju-royal-television-society-1485540.html

Лютий 6, 2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *