Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Українські вчені отримають 17 млн євро за програмою ЄС “Горизонт-2020”

У рамках програми ЄС “Горизонт 2020” 83 українських організацій отримають 17,23 млн євро на втілення своїх проектів.

Як повідомляє представництво ЄС в Україні, серед цих організацій – заклади вищої освіти, дослідницькі установи та представники приватного сектору.

Загалом, 505 організацій з України взяли участь у підготовці 915 заявок на суму 312,81 млн євро.

Такими чином, Україна займає шосте місце серед всіх асоційованих країн програми ЄС “Горизонт 2020”, відразу після Сербії та Ісландії, як за кількістю учасників, так й за сумою отриманого фінансування.

“Потенціал України є значно більшим. Для його реалізації вона має продовжити реформи із створення більш сприятливого середовища для посилення співпраці українських наукових та виробничих установ з їхніми партнерами в ЄС, а також іншими країнами-учасницями програми “Горизонт 2020”, – йдеться в повідомленні представництва ЄС.

У березні 2015 року Україна стала асоційованим членом програми ЄС “Горизонт 20”. Відтоді, українські організації отримали змогу брати участь в програмі на тих же умовах, що й країни-члени ЄС та інші асоційовані члени “Горизонт 2020”.

Програма ЄС “Горизонт 20” почалася у 2014 році і розрахована на сім років. Вона спрямована на підтримку дослідницької та інноваційної діяльності у всіх сферах життя суспільства й об’єднує всі існуючі програми ЄС з фінансування досліджень та інновацій.

Це найбільша рамкова програма за всю історію ЄС, бюджет якої становить 80 млрд євро в цінах 2011 року.

Лютий 6, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *