Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Українські легкоатлетки виблиснули у Мінську в матчі Європа – США

Підготував Семен Запорожець

У білоруській столиці Мінську впродовж двох днів, 9-10 вересня, пройшла традиційна легкоатлетична матчева зустріч збірних Європи і США. В складі команди Старого Світу виступили українські спортсменки. І виступили блискуче.

У матчевій зустрічі легкоатлетів Європа – США взяли участь біля 300 спортсменів, які змагались у 37 видах програми. У кожному виді виступали по 4 представника від кожної команди. Змагання проходили на Національному олімпійському стадіоні «Динамо» (22, 2 тис. глядацьких місць).

Юлія Левченко вперше в кар’єрі здолала висоту 2,02 метри і змогла випередити непереможну, здавалося б, росіянку Марію Ласіцкене (1,98 м).

Більше того, другою стала ще одна вихованка тренера Ірини Пустовойт Ірина Геращенко, котра показала з росіянкою однаковий результат 1,98 м, але стала другою за кількістю спроб.

Нагадаємо, що 7 вересня в Брюсселі 21-річна Юлія Левченко стала другою в фіналі легкоатлетичної Діамантової ліги ІААФ, поступившись лише Марії Ласицкене. Українська легкоатлетка показала результат 1,97 м, причому проявила характер, взявши дві поспіль висоти (1,95 і 1,97) з заключної, третьої спроби. А чинна чемпіонка світу і Олімпійських ігор Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, стрибнула на 1,99 м. Ірина Геращенко в Брюсселі була лише десятою.

Ще одну перемогу у Мінську у бігу на 400 метрів з бар’єрами здобула Анна Рижикова. Вона виграла з результатом 55,32, випередивши швейцарку Леа Шпрунґер на 14 сотих секунди.

Ще дві українки стали у Мінську другими. Ольга Ляхова на 800-метрівці з результатом 2.04,90 поступилася восьми сотими секунди британці Белл. Марина Бех-Романук стрибнула у довжину на 6,73 м, випередила на два сантиметри олімпійську чемпіонку, чотириразову чемпіонку світу Бріттні Різ зі США, але всього сантиметром поступилася білорусці Анастасії Мирончик.

Внесок українок допоміг команді Європи здобути перемогу в матчі – 724,5 очка проти 601,5 у команди США.

 

Вересень 10, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *