Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Українські креативщики отримали престижну нагороду

Підготував Семен Запорожець


30 липня київська креативна агенція Madcats отримала нагороду Red Dot в категорії Brands & Communication Design за ребрендинг компанії Modern Expo – міжнародної компанії, що займається проектуванням, створенням і впровадженням торгового обладнання в залах магазинів і складів.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив виконавчий директор агентства Олександр Солонько.

«Головним завданням було піти від асоціацій з металом і полками в сторону інтелектуальної складової виробництва, прив’язати до бренду поняття трансформований, гнучкості та сучасності», – пишуть на своєму сайті творці проекту.

У 2014 році на піку кризи в Україні, що вибухнула після Майдану і анексії Криму, в київській «Студії Лебедєва» почалися кадрові чистки: спочатку зі студії «попросили» Олександра Солонько, нібито через корпоративні порушення. Потім звільнили і. о. глави студії Гліба Петрова за «думки». Артемій Лебедєв в той час підтримував анексію Криму. Топ-менеджмент київського офісу таку позицію не поділяв.

1 липня 2014 року хлопці створили своє агентство Frontmen Agency, основними напрямками якого були в бізнес-процеси, SEO, дизайн і брендинг. В рамках цього агентства вони створили проект ребрендингу мережі кінотеатрів «Планета Кіно», що допомогло їм заявити про себе: «Ті ідеї, айдентіка, яку ми їм запропонували, були чимось абсолютно новим, не схожим на те, що робили тоді на ринку », – кажуть хлопці.

У листопаді 2015 року Олександр Солонько, Гліб Петров і Володимир Страшко пішли з Frontmen, безкоштовно залишивши напрацьованих клієнтів і, більш того, свої частки в бізнесі.

25 грудня 2015 року відкрилося агентство Madcats, в запуск було вкладено $30 тис. Власних заощаджень, які були витрачені на техніку, оренду та ремонт офісу на Бессарабці. Madcats працює в трьох напрямках: стратегія бренду, візуалізація і комунікація. Вартість розробки айдентики стартує від $15 тис., Комплексний проект по створенню бренду – від $40 тис. Середня кількість проектів в році – до 20. Це усвідомлений вибір заради того, щоб зберегти якість роботи. Команда дуже маленька – до 12 осіб, так агентство не перетворюється в завод, будучи вимушеною обмежувати нарощування обсягу роботи.

Серед клієнтів Madcats «Планета Кіно», «Ін Тайм», Helen Marlen Group, CASTA, «Люксоптика», Modern Expo, група Open Kids, юридичні компанії Brightman, Underdog, Evris, забудовник Tomin Family Development.
Red Dot Design Award — щорічна нагорода у галузі дизайну, яка вручається інститутом Центром дизайну землі Північний Рейн—Вестфалія, що знаходиться у місті Ессен (Німеччина).

Нагорода вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатну якість і особливі досягнення у дизайні товарів широко вжитку. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у Музеї дизайну Red Dot в Ессені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну.

Номінація проводиться у 3-х категоріях:

  • Промисловий дизайн. Конкурс проводиться з 1954 року; найкращі товари отримують нагороду Red Dot: Best of the Best award
  • Комунікаційний дизайн. Конкурс проводиться щороку у Сінгапурі; переможці отримують нагороду Red Dot: Luminary, призовий фонд $5,000
  • Концептуальний дизайн. Найкращі роботи отримують нагороду Red Dot: Grand Prix; студентські роботи відмічаються Red Dot: Junior Prize.  
 

 

Липень 31, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *