Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

УКРАЇНСЬКА ПІДПРИЄМИЦЯ – СЕРЕД НАЙВПЛИВОВІШИХ ЖІНОК СВІТУ

Українська підприємниця Філя Жебровська, яка є головою наглядової ради «Фармак», потрапила у перелік 50 найвпливовіших жінок, старших за 50 років, за версією Forbes.

Про це йдеться на сайті видання.

До переліку потрапили підприємиці, політикині, вчені та письменниці з Європи, Близького Сходу та Африки.

Forbes називає Філю Жебровську однією з найбагатших і найуспішніших бізнеспані України. «Вона допомогла виростити фармацевтичну компанію «Фармак» до одного з найбільших експортерів фармацевтичних препаратів в Україні», — йдеться в описі профайлу українки..

Жебровська була гендиректоркою компанії з 1995 по 2007 рік, а упродовж останніх 14 років вона обіймає посаду голови правління.

Крім того, підприємиця володіє 100 патентами України. Вона посідає 26 місце серед 100 найбагатших українців. Її статки оцінюють у 390 мільйонів доларів.

До рейтингу Forbes також потрапила білоруська письменниця Світлана Алексієвич, британська акторка Джуді Денч, дослідниця та нобелівська лауреатка з хімії Еммануель Шарпентьє, розробниця COVID-вакцини Сара Гілберт, співзасновниця компанії BioNTech Озлем Тюреджі та багато інших жінок.

 

Джерело: https://hromadske.ua/posts/ukrayinska-pidpriyemicya-potrapila-u-spisok-forbes-50-najvplivovishih-zhinok-starshih-za-50-rokiv

 

Січень 24, 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *