Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Українська біатлоністка Ірина Варвинець виграла золото чемпіонату Європи в спринті

Українка Ірина Варвинець виграла спринтерську гонку на 7,5 км у другий змагальний день чемпіонату Європи з біатлону, який приймає Ріднау (Італія).

25-річна Варвинець з ідеальною стрільбою на двох вогневих рубежах випередила на 12,5 секунди срібного призера француженку Анаїс Шевальє (1 промах) та на 15,5 секунди – володарку “бронзи” японку Фуюко Тачізакі (0).

Надія Бєлкіна (1 штрафне коло) посіла 16-те місце, Яна Бондар (3) фінішувала 23-ю, Ольга Абрамова (1) – 27-ю, Марія Панфілова (0) – 42-ю серед 105 учасниць.

Нагадаємо, що на минулорічному чемпіонаті Європи в польских Душниках-Здруй аналогічну перемогу в спринті здобула українка Юлія Джима.