Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Українська анімація «Кохання» отримала приз у Лейпцигу

Анімаційна стрічка Микити Лиськова «Кохання» отримала «Золотого голуба» на кінофестивалі Dok Leipzig-2019у Німеччині.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє Держкіно України.

Анімація «Кохання» отримала нагороду в конкурсній програмі Next Masters Competition Short Documentary and Animated Film одного з найстаріших кінофестивалів документального та анімаційного кіно у Лейпцигу, який проходив з 28 жовтня по 3 листопада.

Стрічка «Кохання» створена компанією «Т.Т.М.» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Автор та режисер – Микита Лиськов, музичне оформлення та звук – Антон Байбаков, продюсер – Андрій Границя.

Фільм розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов’язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки.

Анімація вже взяла участь у більш ніж 20 міжнародних фестивалях в Україні та за кордоном і отримала низку перемог. Світова прем’єра картини відбулась на найпрестижнішому у світі фестивалі анімаційного кіно в Ансі. Стрічка має гранпрі кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 22», гранпрі міжнародного фестивалю анімаційного кіно TAFF у Фінляндії, спеціальну відзнаку на «Молодості», премію кінокритиків «Кіноколо» тощо.

Джерело: https://detector.media/production/article/172123/2019-11-04-ukrainska-animatsiya-kokhannya-otrimala-priz-u-leiptsigu/

Листопад 5, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *