Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Українка стала найкрасивішою мамою Європи

На конкурсі Місіс Європа 2019 українка Наталія Тропак отримала престижний титул. 37-річна львів’янка здобула перемогу в номінації Мама Європи – Mrs. Mother of Europe 2019.

Наталія виховує чотирьох дітей, саме вони є пріоритетом для жінки, а точніше, їх виховання, духовний розвиток. Однак разом з тим українка встигає приділяти час своїм захопленням – вона займається СММ і фотографією.

“Бути мамою – це благословення і великий дар, відповідальність і служіння з присвятою. Я постійно вчуся і працюю над собою, намагаюся знаходити гармонію і поєднувати всі ролі особистості жінки і мами. Материнство змінило мене: зміцнило, зробило і сильніше і впевненіше, і більш скромною”, – розповідала львів’янка в інтерв’ю Galnet.

Конкурс Місіс Європа 2019 проходив на іспанському острові Гран-Канарія з 3 по 7 жовтня. У ньому брали участь 24 красуні – найдостойніші заміжні жінки з різних країн Старого Світу. У більшості з них мінімум три дитини.

У цьому році організатори Місіс Європа 2019 вирішили привернути увагу громадськості до теми домашнього насильства та способів боротьби з ним. Кожна учасниця повинна була підготувати тематичну доповідь зі статистикою по своїй країні. Жінки також обмінювалися досвідом благодійництва та брали участь у конкурсі національного костюму та вечорі талантів.

Переможницею Місіс Європа 2019 стала представниця Естонії Міла Карпикова.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/styler/ukrainka-stala-samoy-krasivoy-mamoy-evropy-1570523043.html

Жовтень 9, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *