Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Україна посіла третє місце у медальному заліку на Дефлімпійських іграх-2019

Підготував Семен Запорожець

Збірна України завершила змагання на ХІХ зимовій Дефлімпіаді в Італії із 11 нагородами, зайнявши третє місце у загальному медальному заліку.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Усього українці вибороли чотири золота, чотири срібла та три бронзи. Перше місце у заліку посіла збірна Росії (49 медалей, у тому числі 18 золотих), друге – у збірної Італії (7 медалей, у тому числі 5 золотих).

Ігри пройшли у провінції Сондріо (Ломбардія) за участі 485 спортсменів з 34 країн. Було розіграно 36 комплектів нагороду 6 видах програми (лижні гонки, гірські лижі, хокей, керлінг, сноубордінг, шахи).

Україну представляли 34 спортсмени з 12 регіонів. Медалі для України вибороли представники лижного спорту та шахів.

Дмитро Мажаєв здобув три золота – у гонках на 5 км та 10 км та у гонці переслідування 6,6 км. Жіноча збірна з шахів також виграла золото.

Срібло виграли: Тетяна Бакланова (шахи-бліц), Павло Мандзюк (лижі-спрінт), Андрій Андіїшин (лижі – 5 км) та команда у лижному спрінті.

Бронзові медалі на рахунку Єлізавети Нопрієнко (лижі – 5 км та гонка переслідування 3,3 км) та Руслана Денисенка (гонка переслідування 6,6 км)

Збірну із вдалим виступом уже привітав президент України Володимир Зеленський.

“Ці досягнення дефлімпійців демонструють світу наш непереможний дух, а головне – надихають кожного українця ніколи не здаватись та долати будь-які труднощі”, – написав він у Facebook.

Нагадаємо, що на попередній Дефлімпіаді 2015 року в Росії (Ханти-Мансійськ та Магнітогорськ) збірна України була у підсумку 10-ю – з 8 медалями (5 срібних, 3 бронзових).