Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Три українські стартапи зайняли перші місця в рейтингу ProductHunt

Один з них обійшов компанію Ілона Маска


Наприкінці січня найбільший стартап-майданчик Кремнієвої Долини ProductHunt підбила підсумки 2017 року та оприлюднила рейтинг кращих ІТ-продуктів. На щорічній премії Golden Kitty Awards українські підприємці зайняли перше місце в трьох категоріях.

Кращими в своєму сегменті стали Setapp, Petcube Bites і Patentbot, а графічний редактор Crello зайняв третє місце в своїй номінації. Редакція MC Today пропонує познайомитися с ними поближче.

Setapp – кращий споживацький продукт року

Українськя компанія MacPaw Олександра Косована спеціалізується на розробці додатків для техніки Apple. Setapp – свіжий продукт, який компанія успішно запустила в січні минулого року. Сервіс відкриває доступ до преміальних додатків з AppStore всього за $10 в місяць та дозволяє заощадити на багатьох інших підписок відразу.

 

Зараз в каталозі Setapp біля сотні додатків, але компанія розраховує додати до списку ще 200. В середньому, клієнти Setapp використовують десять додатків на місяць.

Найактивніші користувачі Setapp живуть у Франції, Німеччині, Іспанії і Бразилії, загалом же постійну підписку на сервіс оформили 15 тис. людей. Завдяки їм MacPaw розраховує заробити $1,5 млн.

PatentBot – кращий бот року

Сервіс спільно розробили декілька юридичних компаній на чолі з керуючим партнером компанії Juscutum Артемом Афяном. Бот в Messenger позбавляє від бюрократії та головного болю підприємців, котрі хочуть зареєструвати торгову марку.

PatentBot перевіряє, чи вільна назва для нової торгової марки, а потім допомагає користувачеві оформити необхідну документацію.

Вартість послуг бота 500 грн – втричі менша за ціну середньоринкового юриста. За словами розробників, PatentBot заощаджує 80% часу клієнта.

Після обкатки в Україні український бот цілиться на американський ринок. Минулого року розробники відвідали TechCrunch Disrupt, де побачили перспективи вдалого старту в США.

Petcube Bites – кращий із найбільш дивних

Один із найвідоміших українських стартапів розробляє гаджети для володарів домашних тварин з 2013 року. Після успіхів на краудфандінгу та декількох мільйонів інвестицій, головний офіс компанії переїхав у Сан-Франциско, в Києві же залишилась команда розробки.

Премію Golden Kitty Awards стартап отримав завдяки відеокамері Petcube Bites. Гаджет розпізнає тварин, передає інформацію на смартфон користувача, а потім допомагає нагодувати вихованців.

В номінації WTF Product of the Year українська команда обійшла компанію The Boring Company Ілона Маска, яка налаштована рити автомобільні тунелі в США.

Crello – треті серед кращих інструментів для дизайну

Засновник DepositPhotos Дмитро Сергєєв влітку минулого року запустив графічний редактор, котрий дозволяє обробляти зображення онлайн. В день запуску сервіс залучив 60 тис. зареєстрованих користувачів, а восени команда Crello досягла ще одного вагомого результату – увійшла до списку 30 кращих продуктів за весь час ProductHunt.

Редактор дозволяє обробляти знимки, створювати нові зображення, верстати макети для публикації в соціальних мережах і допомагати користувачам робити дрібну графічну роботу та заощаджувати на послугах дизайнера.

 

Джерело: https://mc.today/tri-ukrainskih-startapa-stali-luchshimi-produktami-po-versii-producthunt-setapp-petcube-bites-i-patentbot/

 

Лютий 7, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *