Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Різдвяна пісня Jingle Bells українською набрала більше 3 млн переглядів на Youtube

Відео на пісню Jingle Bells українською мовою у виконанні гурту «Шпилясті кобзарі» набрало більше 3 мільйонів переглядів на відеохостингу YouTube.

Слова української версії написала поетеса Оксана Боровець, пише Радіо Свобода..

У новорічному кліпі, опублікованому в грудні 2015 року, зняли шістьох безпритульних цуценят. Усі вони після того знайшли господарів, повідомили у проекті Bandura Style.

«За період різдвяних свят відео розлетілося по всьому світу: в Канаді, США, Німеччині та інших країнах, де живуть українці. Я радий, що задум втілився і нам вдалося донести ідею не лише того, що новорічний хіт зазвучав тепер і українською, а й підтримати безпритульних цуценят», – каже про відео Володимир Вікарчук, учасник гурту «Шпилясті кобзарі».

Jingle Bells (буквально «Передзвін дзвіночків») – одна з найвідоміших різдвяних пісень світу, написана понад 150 років тому. «Дзвіночки» швидко облетіли світ, вони лунають у концертних залах і на вулицях, як мелодія мобільних телефонів і в сольних виступах співаків. Цю пісню виконували оркестр Ґлена Міллера, Барбара Стрейзанд, Бінґ Кросбі й багато інших.

 

Грудень 17, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *