Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Обсяги експорту української курятини до ЄС зросли на 4%

Нещодавно Єврокомісія опублікувала звіт щодо імпорту продукції в ЄС за період з січня по серпень 2019 року. За цей час країни-члени Євросоюзу наростили обсяги закупівель м’яса птиці з України, повідомляє latifundist.com.

У січні-серпні 2019 року українські виробники продали до ЄС 89 тис. тонн курятини. За той ж період 2018 року в цей регіон було експортовано 85,5 тис. тонн. Таким чином, обсяги продажів зросли на 4,1%.

Утім, збільшення експорту не вплинуло на позицію України на європейському ринку м’яса птиці. Наразі, як і минулого року, вітчизняні виробники займають третю позицію в рейтингу найбільших експортерів курятини до ЄС. На першому місці – Таїланд. За перші вісім місяців цього року країна експортувала до Євросоюзу 215,6 тис. тонн м’яса птиці, це на 5,5% більше, ніж за той же період минулого року.

Другу позицію в рейтингу експортерів займає Бразилія. У січні-серпні країна продала до ЄС 215,3 тис. тонн курятини, що на 12,5% більше, ніж за перші 8 місяців 2018 року. Таким чином, до кінця року Бразилія може обігнати Таїланд і стати найбільшим постачальником на європейському ринку.

Джерело: https://meat-inform.com/novyny-pro-miaso/obsiahy-eksportu-ukrainskoi-kuriatyny-do-yes-zrosly-na-4.html

Листопад 6, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *