Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Народний Рух України: на часі – перезавантаження

Підготував Семен Запорожець


В суботу, 19 жовтня, в Києві пройшов круглий стіл «Візія Народного Руху України: погляд в майбутнє», ініційований Київською крайовою організацією НРУ, за участі рухівців з усієї країни, а також запрошених гостей.

На зустрічі обговорювали тенденції розвитку сучасних партій у Європі, впровадження новітніх комунікаційних технологій в партійній роботі, а також формували бачення стратегії розвитку Народного Руху України.

Результатом обговорення стала резолюція, що передбачає:

  • Ініціювання обговорення стратегії та механізмів розвитку партії в місцевих організаціях НРУ
  • Надсилання напрацьованих матеріалів членам Центрального Проводу НРУ та місцевим організація НРУ
  • Звернення до керівних органів НРУ з ініціативою скликання 5-го етапу З’їзду Народного Руху України для вирішення нагальних питань партійного будівництва.

Про результати засідання круглого столу члени партії поінформували на прес-конференції в Укрінформі.

“Маючи величезні традиції успіхів минулого, партія повинна пройти перетворення, реорганізацію і реформацію для того, щоб здобувати успіхи в майбутньому. Ми на круглому столі шукали однодумців, які висловлювали власні позиції, власні думки з приводу того, як організація повинна розвиватися в майбутньому”, – сказав голова оргкомітету круглого столу партії Іван Дутчак.

Як зазначив керівник управи Київської обласної організації “Народний Рух України” Дмитро Івахнюк, на круглому столі, зокрема, було ухвалено резолюцію щодо ініціативи обговорення стратегії та механізмів розвитку партії у місцевих організаціях Народного Руху України.

Івахнюк також бачить необхідність скликання всеукраїнського з’їзду партії для того, щоб внести правки в статут і підвести його під сучасні виклики.

“Проаналізувавши сучасні тенденції у світі, в Європі, – ми бачимо, що національно орієнтовані сили, сили, що спираються на традиційні цінності, знову стають актуальними в світі”, – зазначив голова Всеукраїнської громадської організації “Молодий Народний Рух” Андрій Рибалко.

Народний Рух України – політична партія. Заснована в 1989 році як громадсько-політична організація. Зареєстрована як політична партія в 1993 році. НРУ у 1989-1991 роках відіграв ключову роль провідника трансформаційних національно-демократичних процесів в Україні, дав початок і основу для виникнення багатопартійності, сприяв демократизації суспільства.

Проте, відзначивши 30-річчя, НРУ сьогодні переживає не кращі часи. Вперше за всю історію партія не брала участь у парламентських виборах. Активні сучасні рухівці не хочуть лише вдаватися до спогадів, а прагнуть реальних змін – перезавантаження славетної політсили та здійснення реальних кроків по створенню успішної модерної України.

Жовтень 22, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *