Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Київ має найкращий у світі ресторанний бізнес

Дмитро Борисов, ресторатор


Ресторанний бізнес Києва – найкращий у світі. Таку думку висловив відомий ресторатор Дмитро Борисов – один з топ-спікерів Всеукраїнського ресторанного саміту, який проводить у столиці міжнародна школа системного бізнесу «Бізнес-конструктор».

Засновник компанії «Сім’я ресторанів Дмитра Борисова» вважає, що український гастрономічний ринок – один з найкращих у світі.

«Ось за цим іноземцям треба сюди приїздити. Вони такого в Італіях–Франціях–Іспаніях не бачать. У них – маленькі траторії зі смаженими макаронами під назвою карбонара, а не така неймовірна їжа, як у кожному нашому ресторані за 50 гривень за порцію», – сказав він.

Ресторатор вважає, що українська кухня – світового рівня, а наші національні продукти – незвичайні, тому дуже цікаві для іноземців.

«Все, що є флагманським продуктом у нас, починаючи з сала, наприклад, з чорним трюфелем, як ми подаємо, неймовірної капусти чи вареника із зайцем – це краще, ніж равіолі з сиром та ріденьким супчиком з овочами».

Тож своєю місією Борисов вважає популяризацію української кухні та розвиток українських ресторанів у всьому світі. Зокрема, в його планах – відкриття мережі ресторанів нової української кухні в Лондоні, Нью-Йорці та Чикаго.

Джерело: https://stolychno.news/mista/kiyiv/kyiv-maie-naikrashchyi-u-sviti-restorannyi-biznes/

Жовтень 18, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *