Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Хочете успіхів і везіння? Секрет квантового мислення

Володимир Співаковський, бізнесмен, президент корпорації "Гранд"


Багато хто намагається вчитися на досвіді великих керівників, шукаючи еліксир їх успішності. І ось він.

А у видатних персон рецепт цього еліксиру простий: вони тримають в голові відразу дві взаємовиняткові ідеї. Вони живуть за принципом: «і вашим і нашим», «і до села, і до міста», «і туди і сюди», «і риба і м’ясо», «і те і се». І не протиставляють одне одному. А часом у них навіть сім п’ятниць на тижні. І всі вони мирно вживаються!

Без найменших внутрішніх коливань ці люди креативно переплітають і примиряють будь парадоксальні ідеї. Й одразу ж вигадують нову конструкцію, що перевершує обидві попередні, переймаючи краще від кожної половинки. У них нема конфлікту інтересів «або те — або інше». У них завжди виграшна формула 2 в 1.

Часом може видатися, що така людина є непослідовною і суперечить сама собі. Ніби він кидається з боку в бік. Але насправді вміння тримати в голові відразу дві протилежні ідеї і при цьому не з’їхати з глузду — це і є ознакою першосортних мізків!

Саме так працює бінокулярний зір. І саме на цьому принципі побудовано нашим мозком квантове мислення, що дозволяє миттєво переробляти величезні масиви суперечливої інформації і видавати «нагору» чітку думки й правильні рішення. Які потім сторонні люди називають везінням та успіхами. Ніби йому поталанило.

Джерело: https://nv.ua/ukr/opinion/sekret-velikih-lideriv-yak-stati-uspishnishim-50047052.html

Жовтень 12, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *