Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Капітальні інвестиції в аграрний бізнес України сягнули рекордного рівня

У третьому кварталі 2017 року капітальні інвестиції в аграрному секторі продемонстрували рекорд за останні 7 років, сягнувши $611,4 млн.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УКАБ.

Вислів «необхідно збільшувати надходження інвестицій» став мантрою, яку повторюють чиновники усіх рангів. Адже в державному, муніципальному та приватному секторах досі залишається значний рівень зносу техніки, капітальних споруд, інженерних систем та ін.

В третьому кварталі 2017 року у секторі АПК було зафіксовано рекордний рівень капітальних інвестицій, що свідчить про відновлення позитивних середньострокових очікувань не тільки серед українських підприємців, але й міжнародної спільноти в Україні. Інвестиції продемонстрували позитивну динаміку паралельно з показником Аграрного бізнес-клімату (АБК), який в листопаді 2017 року сягнув другого максимального значення з серпня 2015 року.

Інвестиції в сільському господарстві Україні відзначаються концентрацією на галузі рослинництва, що формує 88% загального обсягу портфелю фінансування аграрної економіки. У рослинництво було інвестовано рекордні за останні роки суми коштів на рівні $547 млн, а в тваринництво – $76 млн, теж максимум, але з четвертого кварталу 2014 року.

Очевидно, що вже в 2018 році, аграрні підприємці зможуть залучити інвестицій більше, ніж будь-коли за останні десятиліття за умови збереження стабільної політично-економічної ситуації, хоча навіть такий рівень залучення коштів є для України далеко не «ідеальною висотою».

Лютий 7, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *