Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Фільми проекту “Дивись українське!” переглянули 450 тисяч людей

Короткометражні фільми проекту “Дивись українське – твори своє майбутнє!”, створеного з метою сприяння розвитку українського кінематографа, на сьогодні подивилися 450 тисяч українців.

Про це повідомив ініціатор та генеральний продюсер проекту Андрій Різоль на прес-конференції в Укрінформі.

“Для реалізації проекту 2016 року було ініційовано перший конкурс сценаріїв “Своє кіно”, на який було подано півтисячі робіт, які розглядали понад 100 кіноекспертів. Було обрано 20 кращих сценаріїв, і ми зараз їх знімаємо. 12 уже знято. 5 перших вже демонструються в кінотеатрах. Стартували ми з 95 екранів. Станом на зараз їх 140. Це означає, що наш задум, який ми спланували два роки тому, почав працювати. На сьогодні близько 450 тисяч людей побачили ці маленькі фільми перед основними фільмами на більш ніж 7 тисячах сеансів”, – розповів Різоль.

Він підкреслив, що це не проморолики, не соціальна реклама, а справжні маленькі фільми – зі своєю драматургією, акторами.

Учасники прес-конференції мали змогу переконатися в цьому, переглянувши кілька стрічок: “На своїй землі” (режисер Олександр Кирієнко), “Двері” (Наталія Давиденко), “На краю” (Олександр Ітигілов), “Паперове серце” (Олесь Санін), “Моно” (Андрій Дончик), “Голос” (Михайло Іллєнко).

Як зазначив Різоль, успіх першої частини проекту спонукав запустити другий конкурс сценаріїв “Своє кіно”. І поки дознімається перша “двадцятка”, творча команда шукає нові цікаві сценарії на наступний сезон.

Джерело:  https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2395385-filmi-proektu-divis-ukrainske-pereglanuli-450-tisac-ludej-genproduser.html

Лютий 2, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *