Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Економіка нового світу. Як може досягти успіху Україна

Дмитро Кулеба, віце-прем‘єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції України


Ми отримали унікальну можливість побудови торгового трикутника Китай — Україна — Європейський союз.

Ми пройшли, по суті, навіть три революції. І я, як учасник двох з них, тепер рішуче виступаю проти будь-яких революцій. Ми повинні рухатися в тому напрямку, який обрали, і це рух на Захід.

Майбутня ключова тема Єврокомісії — це нова Європейська зелена угода. Вона безпосередньо перетинається з кліматичними змінами, і це теж політика, яка тільки формується, яка визначить обличчя ЄС. Для розуміння: Європейський інвестиційний банк перетвориться на Зелений банк і буде підтримувати тільки екологічно чисті проекти. І тут, в Україні, теж з’являється можливість для того, щоб зайняти місце в цій політиці на новій карті.

Ми можемо прийти тільки з однією ідеєю — ідеєю свободи. Свободи підприємництва зокрема. Ми можемо побудувати тут, на шляху до членства в ЄС, такий ЄC-light. Тобто легку версію, де буде більше свободи для підприємництва, систему, яка буде сумісна з моделлю Європейського союзу.

Європейський союз, як об’єднання держав, це найбільший торговий партнер України. Тому що у нас є зона вільної торгівлі з Європейським союзом — безпрецедентно глибока, що відкриває дуже широкі можливості. І у нас шалено зростає Китай. Ми отримали унікальну можливість побудови торгового трикутника Китай — Україна — Європейський союз.

Майбутнє знаходиться на Сході, але географічно, історично, культурно ми з Європою, тому повинні себе мислити в категорії європейської нації в світі та тієї ролі, яку Європа в широкому сенсі буде грати в майбутньому.

Джерело: https://nv.ua/ukr/opinion/torgovi-partneri-ukrajini-yak-zminitsya-svitova-ekonomika-novini-ukrajini-50056275.html

Листопад 29, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *