Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Два позитива та один прогноз

Максим Кухар, економічний аналітик


Підбиваючи підсумки тижня, треба сказати, що закони про приватизацію та про окуповані території – це дві великі перемоги.

Як би не було важко в країні, але приватизація повинна йти – ми постійно маємо ворушити й розпродавати цей гадюшник держвласності, який послугує джерелом корупційної ренти для чиновників. І я вас прошу: облиште звертати увагу на ці випадки та матеріали, де розповідають, що у того прокурора такий особняк, а у того генерала ще більший – це все пил, безглузда метушня. Реальна справа – це переводити в приватну власність й тим самим робити ефективними й баченими ті сотні підприємств, котрі зараз в держсекторі та в тіньовій економіці на всю потужність коптять на кишеню корупціонерів.

Адже погодьтеся, накласти корупційний оброк на приватне підприємства куди важче, аніж на державне – де й директор й усе правління повністю залежать від усе тих же чиновників.

Закон про окупацію. Він добрий тим, що повертає нас до реальності. Іде війна, й ми маємо це визнавати в усіх документах та розрахунках. Й усі мають розуміти, що війну можна виграти тільки двома засобами – або  військовим парадом в столиці ворога, або зміною влади у ворога на більш дружню. І немає сьогодні у країни більше важливих завдань, чим ці дві. То ж молодці парламентарі, що почали рух цим шляхом.

Й прогноз. В Росії значно вичерпані резерви, й великих обертів набрав ринок короткої держпозики. Фінансують піраміду західні інвестори. Нема більше красивого варіанта звергнути Путіна, аніж зробити долар по 120 – 150 рублів за два тижні до виборів 18 березня. Зробити це ФБР або фінвлада США можуть одним листом. В якому буде сказано, що якось недобре, панове західні фонди – крутити гроші в санкційній країні. Ну, або штрафанути один з фондів на 10 млн. доларів за такі операції. І все – рубль улетітиме в прірву.

Важко повірити, що цей шанс не використають.

 

Січень 22, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *