Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

Анімаційний фільм українського режисера отримав нагороду в Пекіні

Анімаційний фільм “Кохання” українського режисера Микити Лиськова отримав нагороду у номінації “Вибір журі” на Міжнародному Пекінському кінофестивалі Feinaki Beijing Animation Week. Про це повідомило Державне агентство України з питань кіно, передає УНН.

“… анімаційний фільм “Кохання” (автор та режисер Микита Лиськов, музичне оформлення та звук Антон Байбаков, продюсер Андрій Границя, компанія “Т.Т.М.”) взяв участь у конкурсній програмі Міжнародного Пекінського кінофестивалю Feinaki Beijing Animation Week і отримав нагороду “Вибір журі””, – йдеться у повідомленні.

Анімаційна стрічка – дотепна історія-роздум про стосунки між людьми, яка розкривається через звуки та символи. Світова прем’єра картини відбулась на найпрестижнішому у світі фестивалі анімаційного кіно в Ансі. Короткометражний фільм вже взяв участь у більш ніж 20-ти міжнародних фестивалях в Україні та за кордоном і отримав низку перемог.

Попереду у “Кохання” участь у ще двох конкурсах: на міжнародному кінофестивалі класу “А” PÖFF | Tallinn Black Nights Film Festival та Міжнародному кінофестивалі Etiuda&Anima у Кракові.

Джерело: https://www.unn.com.ua/uk/news/1836714-animatsiyniy-film-ukrayinskogo-rezhisera-otrimav-nagorodu-v-pekini

Листопад 19, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *