Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

аlyona аlyona: сенсаційна українська зірка репу

Підготував Семен Запорожець


Репер аlyona аlyona з успіхом увірвалася у світ музичної індустрії. Її називають «новою українською реп-зіркою» та «сенсацією українського репу».

Цього року співачка відзначилася прем’єрним альбомом “Пушка” та фотосесією для найвідомішого глянцю Vogue.

Альона Савраненко народилася в смт Капітанівка Новомиргородського району Кіровоградської області. Здобула дві вищі освіти. Закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди.

До початку захоплення репом дівчина працювала касиром в супермаркеті, продавцем косметики на базарі, вихователькою в дитсадку «Теремок» в селі Баришівка на Київщині, також працювала завідувачкою дитсадка в селі Дернівка під Києвом. В дитсадках пропрацювала чотири роки. Згодом кинула роботу в дитячому садку через брак часу.

Реп-тексти пише вже 15 років. Робила кілька спроб виходити на широку публіку. Зокрема, Альона створювала композиції під іменем Альона Al.kaida.

“Раніше, коли я тільки починала займатися репом, це нікому не подобалося, – розповідає Альона. – Всі повторювали: “Тьху! Жінки повинні готувати борщ”. Ніхто мене не слухав, ніхто не сприймав це, і тому я нікому не говорила. Я просто написала для себе. Є ті, хто в’яже шкарпетки, готує їжу, а я читаю реп. Це моє хобі.”

У жовтні 2018 року Альона під псевдонімом alyona alyona випустила перший відеокліп «Рибки». 12 листопада вийшов відеокліп на другу пісню «Голови», який за місяць зібрав мільйон переглядів на YouTube. 30 листопада Альона випустила кліп на пісню «Відчиняй», а вже у грудні вийшов четвертий кліп на пісню «Залишаю свій дім», в якому артистка їде з Баришівки.

У січні 2019 року на фоні скандалу з форумом «Від Крут до Брюсселя» Альона випустила ще одну пісню — «Обіцянки». Реперка заявила, що її обманом заманили на форум, де президент Петро Порошенко оголосив про балотування на другий термін. Співачці пообіцяли участь у конференції, де будуть меценати та спонсори, адже вона шукає спонсорів для дитсадка. “Я погодилась, але зовсім не очікувала, що потраплю на передвиборну кампанію Петра Порошенка”, – сказала аlyona аlyona.

8 квітня вийшов дебютний альбом Альони під назвою «Пушка», а також музичне відео на титульний трек. До альбому увійшло чотири раніше презентованих та дев’ять нових треків, зокрема «Падло», записаний спільно з Аліною Паш. “Гармата може гриміти звідусіль. Вона може розривати тебе зсередини. Може стосуватися найприхованіших куточків твоєї душі. Я зарядила в ці 13 ядер саму себе і тепер маю намір стріляти точно в ціль”, – поділилася реперка.

У квітні 2019 року alyona alyona потрапила на сторінки американського глянцю Vogue. Зйомки для проходили в одному зі спальних районів Києва.

аlyona аlyona та її образ також цікаві популяризацією бодіпозитиву. Це рух, що вчить людей сприймати своє тіло та зовнішність такими, якими вони є.

За кордоном бодіпозитивний світогляд поступово стає нормою. Яскравий приклад – перемога на «Євробаченні 2018» ізраїльської співачки Netta із піснею Toy.

Серпень 30, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *