Сайт українського успіху

Спорт, політика, суспільство, бізнес, новини

33 спортсмени представлятимуть Україну на зимових Олімпійських іграх-2018

Про це повідомляє сайт Національного комітету України.

Саме стільки спортсменів виконали умови кваліфікаційного відбору міжнародних федерацій з зимових видів спорту, виборовши відповідні ліцензії, що дають право участі в найголовніших спортивних стартах чотириріччя, і увійшли наразі до заявки олімпійської збірної України, яку затвердив Міжнародний Олімпійський Комітет і Оргкомітет Ігор-2018.

Наші олімпійці змагатимуться з найкращими атлетами світу в 9 з 15 видів спорту, а саме: у біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).

Процедура формування складу збірної була наступною. Протягом 2016-2018 років спортсмени брали участь у ліцензійних змаганнях, здобуваючи необхідні бали до загального рейтингу. За підсумками ліцензійного відбору наприкінці січня міжнародні федерації підвели підсумковий рейтинг, відповідно до якого були визначені квоти спортсменів для країн. Після цього тривало підтвердження національними олімпійськими комітетами здобутих квот і можливий перерозподіл ліцензій міжнародними федераціями з видів спорту іншим НОКам. Відповідно до виконаних міжнародних нормативів квот і національної системи відбору, федерації України з зимових видів спорту внесли пропозиції щодо поіменного списку атлетів. Склад команди затверджено виконкомом НОК України за пропозиціями національних федерацій та після детального розгляду робочої групи з підготовки до Олімпійських ігор.

Нагадаємо, що ХХІІI зимові Олімпійські ігри відбудуться у Пхьончхані (Корея) з 9 по 25 лютого 2018 року.

Січень 31, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *